Agroturystyka Jaśkowy Młyn powstała w 2014 roku. To kompleks złożony z trzech budynków mieszkalnych, całorocznych. Dwa domki typu Jasiek 1 zostały oddane do użytku w 2014 roku, Jasiek 2 w 2016r. Jasiek 1 może przyjąć od 6 do 11 osób. 4 sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, łazienka, toaleta, taras. Jasiek 2 może przyjąć od 8 do 15 osób. 3 sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, dwie łazienki, taras.

Każde z pomieszczeń jest w pełni wyposażone. Na terenie działki do dyspozycji gości wszystkich 3 domków: wiata na grilla, dwa grille murowane, grille przenośne, miejsce na ognisko. Dla dzieci: place zabaw (zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki), trampolina, dart, boule.

W cenie możliwość skorzystania z kajaków na jezioro (3 kajaki dwuosobowe), łódki czteroosobowej, rowerów turystycznych (6 dużych w tym jeden z fotelikiem i 1 dla dziecka w wieku ok. 5-7 lat).

Parchowo to niewielka miejscowość na Kaszubach, idealna na dłuższy nocleg albo wypoczynek, pozwalająca na wyciszenie, odprężenie i zrelaksowanie się w przepięknych okolicznościach przyrody.

wiosna9