Jasiek 2 (jeden budynek)
Budynek został oddany do użytku w 2016 roku. Domek może przyjąć nawet do 17 osób dorosłych i niemowlę. W domku znajdują się 3 sypialnie, salon z kominkiem, dwie łazienki, kuchnia, zadaszony taras. Do domu przynależą 3 miejsca parkingowe.

Każde z pomieszczeń jest w pełni wyposażone.

Kuchnia:
Zmywarka, lodówko-zamrażarka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, czajnik przelewowy, toster, piekarnik, płyta indukcyjna, sztućce, naczynia, garnki etc., krzesełko do karmienia, żelazko, deska do prasowania.

Łazienka:
Umywalka, lustro, prysznic, pralka.

Łazienka 2:
Umywalka, lustro, prysznic z wysokim brodzikiem, szafka.

Salon z kominkiem:
Stół rozkładany, krzesła, kanapa (możliwość spania dla dwóch osób), tv, mini wieża.

Sypialnie:
Sypialnia nr 1 – łóżko małżeńskie, łóżeczko dla niemowlaka, łóżko jedynka, łóżko jedynka z wysuwaną skrzynia u dołu z materacem – możliwość spania dla max 5 osób plus niemowlę. Szafa, szafki nocne.

Sypialnia nr 2 – jedno łóżko „jedynka” z wysuwaną skrzynią u dołu z materacem, lóżko małżeńskie – możliwość spania dla max 4 osób. Szafa, szafki nocne.

Sypialnia nr 3 – trzy łóżka z wysuwaną skrzynią u dołu z materacem, jedno łóżko „jedynka” – możliwość spania dla max 6 osób. Szafa, szafki nocne.

Ruska bania na wyłączność gości z domu Jasiek 2.


Ważne informacje
Na schodach zamontowane bramki bezpieczeństwa. Na tarasie meble ogrodowe. Leżaki, hamak.
Na terenie działki do dyspozycji gości wszystkich 3 domów: wiata na grilla, trzy grille murowane, miejsce na ognisko.
Dla dzieci: place zabaw (zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki), trampolina, dart, boule, piłkarzyki.

W cenie:

  • możliwość skorzystania z rowerów turystycznych na teren (6 dużych w tym jeden z fotelikiem i 1 dla dziecka w wieku ok 5-7 lat), kajaków na jezioro (3 kajaki dwuosobowe) i czteroosobowej łódki do samodzielnego zwodowania. Łódka jest na przyczepce, która posiada ważne OC. Daje to możliwość skorzystania z łódki na licznych jeziorach w okolicy.
  • pościele, drewno do kominka, woda, łóżeczko dla niemowlaka i krzesełko do karmienia

Nie oferujemy naszym gościom ręczników kąpielowych.


Opłaty dodatkowe:

  • ogólnodostępna sauna –  200 zł/ doba (co najmniej 2 doby) Użytkownicy Jaśkowego SPA winni mieć ze sobą klapki na nogi, ręczniki do sauny, ewentualnie szlafroki. – chęć skorzystania z sauny należy zgłosić przy rezerwacji.
  • Balia ogrodowa opalana drewnem, na wyłączność – weekend 400zł za pobyt, każda następna doba 100zł, tygodniowy wynajem 500zł, drewno w cenie.
  • prąd – 0,80zł/kWh (według odczytu licznika),
  • sprzątanie końcowe niezależnie od długości pobytu – 100 zł. Najemca ma pozostawić domek w stanie „zamiecionym” (zmyte naczynia, opróżnione kosze na śmieci, ściągnięta pościel, odkurzone podłogi).
  • pozwolenie na połów ryb – jeśli goście będą chcieli łowić w pobliskim jeziorze, do kupienia u dzierżawcy jeziora – namiary na miejscu.

Rezerwacja jest ostatecznie wiążąca po wpłaceniu zadatku, na który czekamy 2 dni, w przeciwnym razie rezerwacja wstępna wygasa. Na adres mailowy winno się wysłać potwierdzenie wpłaty. Zadatek nie podlega zwrotowi, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków wynajmu i regulaminu Agroturystyki Jaśkowy Młyn. Pozostała należność zostaje wpłacona do rąk własnych właściciela w chwili przybycia. Jeśli przyjeżdżacie Państwo w kilka rodzin czy grup prosimy, aby pierwsza osoba, która będzie odbierała klucze miała przygotowaną gotówkę do uiszczenia całkowitego zobowiązania.

W momencie przekazania kluczy pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł i zwracana po potrąceniu opłat dodatkowych oraz ewentualnych i uzasadnionych szkód powstałych z winy wynajmującego.

Pobyt zwierząt w Agroturystyce Jaśkowy Młyn możliwy po wcześniejszej konsultacji z właścicielami. Wyłącznie małe zwierzęta. Cena za dobę 15 zł zwierzę/ cena za pobyt tyg. 50 zł.

Doba trwa od godziny 15.00 do godziny 10.00 dnia następnego. Preferowane godziny zakwaterowania 15.00 – 17.00.


Chęć jego zrealizowania należy wcześniej zgłosić. Ze względów technicznych bon może być zrealizowany najpóźniej na dzień przed przyjazdem.


Nie wynajmujemy domków na jedną dobę.
Dzień przed planowanym przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny przyjazdu.
W dzień przyjazdu prosimy potwierdzić przybycie na co najmniej godzinę przed pojawieniem się w Jaśkowym Młynie.


Rozmieszczenie pomieszczeń