Jasiek 2 (jeden budynek)
Budynek został oddany do użytku w 2016 roku. Domek może przyjąć nawet do 17 osób dorosłych i niemowlę. W domku znajdują się 3 sypialnie, salon z kominkiem, dwie łazienki, kuchnia, taras. Każde z pomieszczeń jest w pełni wyposażone.

Kuchnia:
Zmywarka, lodówko-zamrażarka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, czajnik przelewowy, toster, piekarnik, płyta indukcyjna, sztućce, naczynia, garnki etc., krzesełko do karmienia, żelazko, deska do prasowania.

Łazienka:
Umywalka, lustro, prysznic, pralka

Łazienka 2:
Umywalka, lustro, prysznic z wysokim brodzikiem, szafka
Salon z kominkiem:
Stół rozkładany, krzesła, kanapa (możliwość spania dla dwóch osób), tv, mini wieża.

Sypialnie:
Sypialnia nr 1 – łóżko małżeńskie, łóżeczko dla niemowlaka, łóżko jedynka, łóżko jedynka z wysuwaną skrzynia u dołu z materacem – możliwość spania dla max 5 osób plus niemowlę. Szafa, szafki nocne.
Sypialnia nr 2 – jedno łóżko „jedynka” z wysuwaną skrzynią u dołu z materacem, lóżko małżeńskie – możliwość spania dla max 4 osób. Szafa, szafki nocne.
Sypialnia nr 3 – trzy łóżka z wysuwaną skrzynią u dołu z materacem, jedno łóżko „jedynka” – możliwość spania dla max 6 osób. Szafa, szafki nocne.

Ruska bania na wyłączność gości z domu Jasiek 2.


Ważne informacje
Na schodach zamontowane bramki bezpieczeństwa. Na tarasie meble ogrodowe. Leżaki, hamak.
Na terenie działki do dyspozycji gości wszystkich 3 domów: wiata na grilla, dwa grille murowane, miejsce na ognisko.
Dla dzieci: place zabaw (zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki), trampolina, dart, boule, piłkarzyki.

W cenie:

  • możliwość skorzystania z rowerów turystycznych na teren (6 dużych w tym jeden z fotelikiem i 1 dla dziecka w wieku ok 5-7 lat), kajaków na jezioro (3 kajaki dwuosobowe) i czteroosobowej łódki do samodzielnego zwodowania. Łódka jest na przyczepce, która posiada ważne OC. Daje to możliwość skorzystania z łódki na licznych jeziorach w okolicy.
  • pościele, drewno do kominka, woda, łóżeczko dla niemowlaka i krzesełko do karmienia

Nie oferujemy naszym gościom ręczników kąpielowych.


Opłaty dodatkowe:

  • ogólnodostępna sauna –  200 zł/ doba (co najmniej 2 doby) Użytkownicy Jaśkowego SPA winni mieć ze sobą klapki na nogi, ręczniki do sauny, ewentualnie szlafroki. – chęć skorzystania z sauny należy zgłosić przy rezerwacji.
  • prąd – 0,80zł/kWh (według odczytu licznika),
  • sprzątanie końcowe niezależnie od długości pobytu – 100zł. Najemca ma pozostawić domek w stanie „zamiecionym” (zmyte naczynia, opróżnione kosze na śmieci, ściągnięta pościel, odkurzone podłogi).
  • pozwolenie na połów ryb – jeśli goście będą chcieli łowić w pobliskim jeziorze, do kupienia u dzierżawcy jeziora – namiary na miejscu.

Rezerwacja jest ostatecznie wiążąca po wpłaceniu zadatku, na który czekamy 2 dni, w przeciwnym razie rezerwacja wstępna wygasa. Na adres mailowy winno się wysłać potwierdzenie wpłaty. Zadatek nie podlega zwrotowi. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacja warunków wynajmu i regulaminu Agroturystyki Jaśkowy Młyn. Pozostała należność zostaje wpłacona do rąk własnych właściciela w chwili przybycia. Jeśli przyjeżdżacie Państwo w kilka rodzin czy grup prosimy, aby pierwsza osoba, która będzie odbierała klucze miała przygotowaną gotówkę do uiszczenia całkowitego zobowiązania.

W momencie przekazania kluczy pobierana jest kaucja w wysokości 500zł i zwracana po potrąceniu opłat dodatkowych oraz ewentualnych i uzasadnionych szkód powstałych z winy wynajmującego.

Pobyt zwierząt w Agroturystyce Jaśkowy Młyn możliwy po wcześniejszej konsultacji z właścicielami. Wyłącznie małe zwierzęta. Cena za dobę 15 zł zwierzę/ cena za pobyt tyg. 50 zł.

Doba trwa od godziny 15.00 do godziny 10.00 dnia następnego. Preferowane godziny zakwaterowania 15.00 – 17.00.


REALIZUJEMY POLSKI BON TURYSTYCZNY

Chęć jego zrealizowania należy wcześniej zgłosić. Ze względów technicznych bon może być zrealizowany najpóźniej na dzień przed przyjazdem.


Nie wynajmujemy domków na jedną dobę.
Dzień przed planowanym przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny przyjazdu.
W dzień przyjazdu prosimy potwierdzić przybycie na co najmniej godzinę przed pojawieniem się w Jaśkowym Młynie.


Rozmieszczenie pomieszczeń