Jasiek 2 (jeden budynek)

Budynek został oddany do użytku w 2016 roku. Domek może przyjąć od 8 do 15 osób. W domku znajdują się 3 sypialnie, salon z kominkiem, dwie łazienki, kuchnia, taras. Każde z pomieszczeń jest w pełni wyposażone.

Kuchnia:
Zmywarka, lodówko-zamrażarka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, czajnik przelewowy, toster, piekarnik, płyta indukcyjna, sztućce, naczynia, garnki etc., krzesełko do karmienia, żelazko, deska do prasowania.

Łazienka:
Uumywalka, lustro, prysznic, pralka, wanienka dla dziecka.

Salon z kominkiem:
Stół rozkładany, krzesła, kanapa (możliwość spania dla dwóch osób), tv, mini wieża.

Sypialnie:

Sypialnia nr 1 – łóżko małżeńskie, łóżeczko dla niemowlaka, łóżko jedyna z wysuwaną skrzynia u dołu z materacem – możliwość spania dla max 4 osób plus niemowlę. Szafa, szafki nocne.
Sypialnia nr 2 – dwa łóżka z wysuwaną skrzynią u dołu z materacem – możliwość spania dla max 4 osób. Szafa, szafki nocne.
Sypialnia nr 3 – dwa łóżka z wysuwaną skrzynią u dołu z materacem, jedno łóżko „jedynka” – możliwość spania dla max 5 osób. Szafa, szafki nocne.


Ważne informacje

Na tarasie meble ogrodowe. Na schodach zamontowane bramki bezpieczeństwa.

Na terenie działki do dyspozycji gości wszystkich 3 domków: wiata na grilla, dwa grille murowane, grille przenośne, miejsce na ognisko.

Dla dzieci: place zabaw (zjeżdżalnie, piaskownice, huśtawki), trampolina, dart, boule.

W cenie możliwość skorzystania z rowerów turystycznych na teren (6 dużych w tym jeden z fotelikiem i 1 dla dziecka w wieku ok 5-7 lat), kajaków na jezioro (3 kajaki dwuosobowe) i czteroosobowej łódki do samodzielnego zwodowania. Łódka jest na przyczepce, która posiada ważne OC. Daje to możliwość skorzystania z łódki na licznych jeziorach w okolicy.

W cenie pościele, drewno do kominka, woda, łóżeczko dla niemowlaka i krzesełko do karmienia. Sprzątanie końcowe w cenie. Najemca ma pozostawić domek w stanie „zamiecionym” (zmyte naczynia, opróżnione kosze na śmieci, ściągnięta pościel, odkurzone podłogi).

Nie oferujemy naszym gościom ręczników kąpielowych.

Opłaty dodatkowe:
*prąd – 0,80zł/kWh (według odczytu licznika),
*pozwolenie na połów ryb – jeśli goście będą chcieli łowić w pobliskim Jez. Mausz (ok. 200m),

Rezerwacja jest ostatecznie wiążąca po wpłaceniu zadatku. Pozostała należność zostaje wpłacona do rąk własnych właściciela w chwili przybycia. Jeśli przyjeżdżacie Państwo w kilka rodzin czy grup prosimy, aby pierwsza osoba, która będzie odbierała klucze miała przygotowaną gotówkę do uiszczenia całkowitego zobowiązania.

W momencie przekazania kluczy pobierana jest kaucja w wysokości 500zł i zwracana po potrąceniu opłat dodatkowych oraz ewentualnych i uzasadnionych szkód powstałych z winy wynajmującego.

Pobyt zwierząt w Agroturystyce Jaśkowy Młyn możliwy po wcześniejszej konsultacji z właścicielami.

Doba trwa od godziny 15.00 do godziny 10.00 dnia następnego.

Nie wynajmujemy domków na jedną dobę.
Dzień przed planowanym przyjazdem prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny przyjazdu.
W dzień przyjazdu prosimy potwierdzić przybycie na co najmniej godzinę przed pojawieniem się w Jaśkowym Młynie.


Rozmieszczenie pomieszczeń

uk+éad domku jasiek 2