Atrakcje

Na działce znajdują się place zabaw (piaskownice, huśtawki, zjeżdżalnie), trampolina, wiata, grille, miejsce na ognisko oraz parking (W trosce o bezpieczeństwo naszych gości i ich mienia obiekt jest monitorowany). Nasi goście mają możliwość korzystania z kajaków, łódki, rowerów.

Nieduże oddalenie i dogodne połączenie umożliwia jednodniowe wypady do Ustki, Łeby, Rowów czy Trójmiasta. Także w naszej okolicy jest wiele ciekawych atrakcji: Zamek Krzyżacki w Bytowie, „Dom do góry nogami”, najdłuższa deska świata i Dom Sybiraka w Szymbarku, wieża widokowa i wyciąg narciarski Wieżyca,  Wyciąg Narciarski Amalka, egzotyczne ZOO w Tuchlinie oraz kamienne kręgi i kurhany w Węsiorach.

W Kistowie jest basen i kręgielnia. W Bytowie można skorzystać z oferty kompleksu basenowego oraz licznych pubów i kawiarni. W okolicy stadnina koni. Możliwość zorganizowania spływów kajakowych. Liczne ścieżki rowerowe.

Odbywające się w naszym regionie cykliczne imprezy przyciągają wielu uczestników. Są to m.in. Regaty Jachtów Sterowanych Radiem, MotoFolk Kaszuby w Parchowie, Jazz w Lesie, Rock w Rok w Sulęczynie, Dni Bytowa, Jarmark Pomorski, BytOFFsky Festival, Cassubia Cantat w Bytowie.

Inne atrakcje: